Poděkování

Moje cesta ke canisterapii by se samozřejmě neobešla bez pomoci lidí a institucí v mém okolí.

Největší díky patří mému tchánovi – Janu Vojtovi za to, že se mnou od prvního dne, kdy se Lex stal součástí naší rodiny, dělil o své čtyřicetileté zkušenosti z oblasti sportovní kynologie a byl mým mentorem během výchovy a výcviku našeho psa.

Další dík patří Ing. Jaroslavě Kovářové, bývalé vedoucí Domova seniorů PANORAMA, která nám jako první dala možnost ověřit si účinky canisterapie, získat potřebnou praxi, a zároveň položila základní kameny naší dlouholeté spolupráce s klienty Panoramy.

Laďce Haklové – fyzioterapeutce v DS Panorama, která byla, po celou dobu našeho působení, naším průvodcem a pomohla mi získat potřebné znalosti v oblasti anatomie, funkce pohybového a svalového ústrojí a zároveň mě naučila jak přistupovat ke klientům, získat jejich důvěru a jak nejlépe jim pomoci.

Na závěr nesmím opomenout ani další instituce a jejich členy jejich vedení, se kterými jsem měla možnost rovněž navázat spolupráci – MŠ Tachov, Stadtrodská uliceZákladní škola a Mateřská škola Svojšín, p.o., Základní Škola Zárečná v Tachově.

 

Komentáře jsou uzavřeny.